Hakkımızda

Beylerbeyi Emlak Ltd,  1990 yılında Kurulmuş Hasan Sungur Group şirketler bünyesindedir.

Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen şirketlerinden biri olan, nesilleri ile amaçlarından taviz vermeden, her zaman hedeflerini yüksek tutup, ulaşmayı amaçlayarak, müşterilerinde büyük güveni temin etmiştir. Nesilden nesle kapsamlı bilgi ve deneyimlerimiz bağımsız olarak üstünlük sağlamış, böylece piyasadaki en iyi si olmak hedefimiz olmuş, bu doğrultuda hizmetlerimizi devam etmekteyiz.

Bizler kendimize mülkünüzün güvenliğini hedef alıp, satın almanızda da satmanız konusunda, hedeflerimizi , beklentilerinizi karşılayacak şekilde, güvenilir bir ortam sağlamak için sürekli gelişiyoruz.

Beylerbeyi Emlak Ltd’in  Kuzey Kıbrıs’ta emlak sektöründe büyük miktarda ölçüm olarak hem arazi, hem proje, hem de gerçekleşmiş projeleri mevcut. Her zaman müşterilerin belirli ihtiyaçlarını karşılamak, birlikte ya da ayrı taleplerini değerlendirmek, emlak alanında geniş hizmetler sunmamıza ve güven kazanmamıza vesile olmuştur.  (Örneğin mülkiyet değerlendirme, mimari çizimler, daire satışları, ev satışları, toprak satışları, tadilat vb.)

1980 yılından bu yana birçok konut inşa ederek  ve 1999’dan itibaren pek çok yabancı uyruklu Alman, Hollanda ve İngiliz vatandaşın adamızın ruhunu paylaşarak, faaliyetlerimizi paylaşarak sürdürtülmekteyiz. Profesyonelliğimiz bizi sadece özel konut sektörüyle değil, aynı zamanda özel ticari sektöruyle çalışmamıza yol açtı (örneğin okullar, üniversiteler, havaalanları, hastaneler, devlet binaları vb.)

Şirketlerimizin her biri kendi alanında kendini geliştirip, nesilden nesle, sektörde önde olan uzmanlar değerlendirerek, kurumsal kınlığımız altında ada genelinde uzman değerlendirme uzmanları ve teknik olarak değerli  mühendisler, elektrik mühendisleri, mekanik mühendisleri, elektrikçiler, tesisatçılar, bahçıvan ve temizlik işlerinden oluşan bir ekibe sahip olduk. Tüm kadromuz nitelikli hizmet vermeye  oluşmuş olup, kalitemizi arttırmaktadır.

20 yıldan bu yana gayrimenkul sektöründe bizler  edindirdiğimiz tecrübeleri benimseyerek müşterimizle aynı ortamları paylaşıp, ihtiyaçlarını benimseyip  hem adamızı, hem de çalışmalarımızı paylaşmaktan bizi umutlandırmış, gelişmemize vesile olmuştur.

En eski  emlakçılardan (bununla ilgili belge vardı – link) biri olmanın sorumluluğunu benimseyerek, Kuzey Kıbrıs’ta önde gelen   arazi geliştirme şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Şirketimiz daima müşterileriyle birlikte çalışıp, onlar için, cennettin bir parçası olan adada  yaşamak istedikleri hayalleri paylaşır, evinizi tasarlar. Her bir müşterimizin tercih sunmaya ve uygun yer bulmaya yardımcı olup, uygun yeri seçmesine alternatifler sunmaktan memnuniyet duymuşuzdur.

Ada’da yaşamayı tercih edip hizmet vermeyi benimsedik.  Ama dünyayı takip etmekteyiz, her atrımızı ve eksimizi paylaşmaya hazırız…

Her seçeneğınızı değerlendirmeye, garanti altına almaya biz kurum olarak hazırız!

Tüm alım – satışlarda, müşterilerimizi, sorumluluklarımızı benimseyerek, garanti alına almaktan gurur duyuyoruz!

Arzu ve talepleriniz, her zaman önemsenip, değerlendirilecektir!

Arzu, talep, güven ve bir de cennet köşesi ise ortak buluşacağımız yer… 

Ready To Start New Project With Intrace?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.